Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Neapolský záliv - Itálie 2024, 2025

Uvidět Neapol a potom...? Potom je třeba pokračovat v cestě a navštívit ještě další přitažlivá místa v okolí. Ačkoliv je samotné město odedávna proslulé jako královská rezidence i významné středisko kultury a vzdělání a leží na úchvatném místě, bylo by škoda opomenout překrásný ostrov Capri a jeho sestru Ischii s termálním prameny, pozoruhodně zachovalé římské město Pompeje, nevystoupit až k zlověstnému kráteru Vesuvu... A vždycky se najde čas odpočinout si u moře a dát si pravou neapolskou pizzu či těstoviny, víno - třeba z vinic na úbočí Vesuvu - a lahodný citrónový likér limoncello.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Neapolský záliv - Itálie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Itálie Vyberte podoblast destinace Itálie
načítám data

Zájezdy Neapolský záliv - související články:

Národní park Vesuv

Tento národní park zahrnuje masiv činné sopky Vesuv (1.282 m), která je jedinou činnou sopkou na evropském kontinentě. Jde o stratovulkán, tedy sopku jejíž kužel je tvořen vrstvami ztuhlé lávy a sopečných vyvrženin, často sypkého charakteru. Celý kužel má při základně průměr až 75 km a uvnitř starého kráteru o průměru 3,5 km vznikl vlastní kužel Vesuvu. Jeho kráter má průměr zhruba 65O metrů a hloubku až 23O metrů. Celý stratovulkán začal vznikat zhruba před 400.000 lety jako podmořská sopka a postupně vystupoval nad mořskou hladinu. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu