Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > zájezdy Itálie > Abruzzy

Zájezdy Itálie - Abruzzy 2019

Apenniny, italské středohoří, dosahují největší výšky v oblasti Abruzzy . Tato provincie je bohatá na přírodní krásy i historii, ale teprve začíná být objevována turisty, nemusíte se tu tedy obávat přelidněných míst. Jak masiv Gran Sasso, tak jižněji položený Národní park Abruzzy uchvátí na první pohled svou nádhernou, dosud nedotčenou přírodou, nebetyčnými horskými hřebeny, skalními stěnami, stržemi, soutěskami a pustými náhorními plošinami (známé Campo Imperatore). Oko návštěvníka potěší také četné památky L'Aquily, města fontán, půvabná historická městečka, hrady a kostelíky v krajině. A chybět nebude ani koupání v moři na místních plážích.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Itálie - Abruzzy - velkolepé panorama  Gran Sasso
Itálie - Abruzzy - velkolepé panorama  Gran Sasso Itálie - Abruzzy - Rocca Calascio, nejvýše položená pevnost v Apeninách, 10. až 13.století Itálie - Abruzzy - Aquila, bazilika Santa Maria di Collemaggio, románsko-gotická, 1287-94, pohřben zde papež Celestin V. Itálie - Abruzzy - Gran Sasso Itálie - Abruzzy - Ascoli Piceno Itálie - Abruzzy - Gran Sasso, Campo Imperatore Itálie, Abruzzo, Gran Sasso Itálie - Abruzzy - Sulmona Itálie - Abruzzy - Alba Fucens, archeologický areál Itálie - Abruzzy - Gran Sasso Itálie - Abruzzy - Bominaco, románský kostel
Využijte slevy na zájezdy 2019.
zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2019

|Zpět|

Itálie - Abruzzy 2019 - výpis zájezdů:

Vyberte z dalších oblastí Itálie:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

Itálie - Abruzzy 2019 - výpis odjetých termínů:

Vyberte z dalších oblastí Itálie:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Itálie - Abruzzy 2019 - související články:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny