Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Itálie - Památky UNESCO a starověké civilizace 2024, 2025

Z evropských zemí patří Itálie k těm, kde jsou nejbohatěji zastoupeny památky na seznamu UNESCO. Země má mnohatisíciletou historii, nachází se tu etruská města a nekropole (Cerveteri, Tarquinia), památky na dávné obyvatele Sardinie (Barumini) a Sicílie (Pantalica), města řecká a římská (Syrakusy, Agrigento, Pompeje, Paestum...), památky byzantské (Ravenna, Aquilea, Rossano), langobardské, románské, klenoty architektury renesance, baroka i novějších stylů.
Jména jako Řím, Florencie, Neapol, Benátky, Janov, Verona, Pisa jsou samy o sobě pojmem, na seznam UNESCO se dostala i řada menších, ale rovněž významných měst (Assisi, Vicenza, Modena, Ferrara), skvělé hrady a zámky (Castel del Monte v Apulii, Caserta), zahrady (Villa dˇEste v Tivoli), unikátní architektura některých městeček (Alberobello v Apulii, Matera), pozoruhodné přírodní výtvory (Liparské ostrovy) i kulturní krajina (oblast Cinque Terre, Val d´Orcia v Toskánsku).

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Itálie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Vyberte podoblast destinace
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu